شرکت نیرونوین نمایندگی فروش تجهیزات یاسکاوا از جمله درایو V1000 یاسکاوا و تجهیزات جانبی مربوطه به همراه پشتیبانی و گارانتی کتبی می باشد. جهت خرید اینورتر یاسکاوا V1000 با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در تماس باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

اینورتر تاور کرین - اینورتر یاسکاوا v1000

انواع درایو یاسکاوا V1000

اینورتر V1000

اینورتر تکفاز V1000 یاسکاوا 

۲۰۰ ولت

با گارانتی کتبی

اینورتر V1000

اینورتر سه فاز V1000 یاسکاوا 

۲۰۰ ولت

با گارانتی کتبی

اینورتر V1000

اینورتر سه فاز V1000 یاسکاوا 

۴۰۰ ولت

با گارانتی کتبی

درایو یاسکاوا سری V1000

در مورد اینورترهای یاسکاوا می توان گفت که مجموعه درایوهایی هستند که علاوه بر طراحی فوق العاده و زیبا از امکانات و طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند، در میان تمام درایوهای یاسکاوا، اینورتر V1000 را می توانیم محبوب ترین سری شرکت یاسکاوا بدانیم زیرا این سری برای هر نیازی یک راهکاری ارائه کرده است. عملکرد کلی این درایو به گونه ای هست که تقریبا تمام نیازهای عمومی را پشتیبانی می کند.

اینورتر V1000 در سه نوع سه ۲۰۰ ولت، سه فاز ۴۰۰ ولت و تکفاز ۲۰۰ ولت موجود است که در رنج های توانی متفاوت قابل عرضه است. بنابراین جهت استعلام و یا خرید هر مدل از درایوهای یاسکاوا V1000 می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش در ارتباط باشید و یا کد اینورتر V1000 مربوطه خود را در واتس اپ برای ما ارسال فرمایید.

ویژگی های درایو V1000 یاسکاوا

۱. هدف تجاری سازی

در سال های اخیر، علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی برای ماشین های سیال مانند فن، پمپ و کمپرسور و همچنین ماشین های نوار نقاله و ماشین آلات مواد غذایی، نیاز روزافزونی به صرفه جویی در فضا (کوچک سازی ماشین ها) وجود داشته است. در برخی موارد، این ماشین‌ها به دلیل کوچک‌سازی از موتورهای القایی استفاده نمی‌کردند و از سروموتورهای با کارایی بالا استفاده می‌شد. با این حال، افزایش دوستی با محیط زیست و قابلیت اطمینان در استفاده مورد نظر بوده است.
برای برآورده کردن این نیازها برای کوچک سازی، ما با ترکیب یک موتور سنکرون بدون انکودر فوق فشرده با یک آهنربای با کارایی بالا و اینورتر کنترل بردار همه منظوره جمع و جور V1000، مقاومت محیطی و قابلیت اطمینان را بهبود بخشیم. در عین حال، ما به صرفه جویی در انرژی و سهولت استفاده توسط فناوری اینورتر خود پی برده ایم.

۲. ویژگی های اصلی

(۱) فوق العاده فشرده و سبک وزن

موتور V1000pico (سری SMRA، SMRD)  دارای یک آهنربا با کارایی بالا است که به تازگی ساخته شده است تا اندازه سروو بسیار فشرده و سبک وزن را درک کند. در مقایسه با یک موتور القایی همه منظوره، حجمی در حدود ۱/۸ و جرمی در حدود ۱/۵ بدست آورده است (به عنوان مثال ۰.۲kW 1800min-1). این به صرفه جویی در فضای ماشین آلات و تجهیزات مشتریان (ماشین های کوچکتر و سبک تر) کمک می کند.

(۲) بهبود مقاومت محیطی

ساختار محافظ موتور استاندارد IEC IP65  است که استفاده از ماشین‌های سیال که آب پاشیده می‌شوند، ماشین‌های حمل غذا و ماشین‌آلاتی که پودر برش را پراکنده می‌کنند، ممکن می‌سازد.

(۳) قابلیت اطمینان بهبود یافته

موتور برای تشخیص موقعیت آهنربا یا سرعت موتور نیازی به انکودر (تجهیزات دقیق) ندارد. از آنجایی که انکودر وجود ندارد، در برابر محیط اطراف مانند آب، گرد و غبار، لرزش، دما (دمای پایین، دمای بالا) و نویز الکترومغناطیسی مقاوم است و هیچ مشکلی با کابل انکودر یا انکودر ندارد و به قابلیت اطمینان بالایی دست می یابد.

(۴) ویژگی های V1000 Inverter

یک درایو فشرده که اثر صرفه جویی در انرژی اصلی اینورتر را نشان می دهد و سهولت استفاده را دنبال می کند. V1000 همچنین می تواند موتورهای سنکرون با راندمان بالا (موتورهای PM) را با آهنرباهای داخلی از جمله موتورهای القایی همه منظوره کنترل کند. در نتیجه، مدیریت موجودی آسان است زیرا یک اینورتر اختصاصی برای موتورهای مختلف مورد نیاز نیست.

۳. کاربردهای اصلی

· دستگاه حمل و نقل
· دستگاه مواد غذایی
· دستگاه بسته بندی
・ پنکه کوچک
· پمپ کوچک
・ دیگر ماشین سیال کوچک

تفاوت بین A1000 و V1000 چیست؟

مشخصات اصلی A1000 و V1000 در زیر نشان داده شده است.
اینورتر A1000:
طبقه بندی: اینورتر همه منظوره (عملکرد بالا / عملکرد بالا: سازگار با ظرفیت بالا)
ظرفیت: ۲۰۰ ولت کلاس ۰.۴kW-110kW
کلاس ۴۰۰ ولت ۰.۴kW-630kW
حالت کنترل:
موتور القایی … کنترل V/F (با PG، بدون PG)، کنترل وکتور
(با PG، بدون PG)
موتور سنکرون … کنترل وکتور (با PG بدون PG 1 بدون PG 2)
موتورهای سنکرون شرکت های دیگر نیز قابل کنترل هستند
موتورهای IPM به گشتاور ۲۰۰% بدون سنسور سرعت صفر می‌رسند و
بیشتر امکان کنترل موقعیت بدون سنسور IP54 نیز در نظر گرفته شده است
تعداد نقاط ورودی/خروجی: دیجیتال در ۸ امتیاز، خروجی دیجیتال ۴ امتیاز، آنالوگ در ۳ امتیاز،
خروجی آنالوگ ۲ امتیاز، ورودی ایمنی ۲ امتیاز، خروجی ایمنی ۱ امتیاز، ورودی قطار پالس ۱ امتیاز، خروجی قطار پالس ۱ امتیاز

اینورتر V1000:
طبقه بندی: اینورتر کوچک همه منظوره (هزینه کم، عملکرد بالا، صرفه جویی در اندازه: سازگار با ظرفیت کوچک و متوسط)
ظرفیت: ۲۰۰ ولت کلاس ۰.۱ کیلووات تا ۱۸.۵ کیلووات (با این حال، رتبه بندی ND)
کلاس ۴۰۰ ولت ۰.۲ کیلووات تا ۱۸.۵ کیلووات (با این حال، رتبه بندی ND)
تک فاز ۲۰۰ ولت ۰.۱ ~ ۳.۷ کیلو وات
حالت کنترل:
موتور القایی … کنترل V/F (بدون PG)، کنترل برداری (بدون PG)
موتور سنکرون … کنترل برداری (بدون PG)
موتور سنکرون یاسوکاوا قابل کنترل است
(کنترل موتورهای شرکت های دیگر نیاز به بررسی دقیق و تست ارزیابی دارد)
گشتاور راه اندازی موتور سنکرون ۵۰٪ گشتاور در سرعت ۱۰٪ است
(تا ۱۰۰٪ تنظیم) می تواند خروجی باشد)
بدون پره، نوع NEMA4 موجود است.
نقاط ورودی/خروجی: دیجیتال در ۷ نقطه، خروجی دیجیتال ۳ امتیاز، آنالوگ در ۲ نقطه، آنالوگ
خروجی ۱ امتیاز، ورودی ایمنی ۱ امتیاز، ورودی قطار پالس ۱ امتیاز، خروجی قطار پالس ۱ امتیاز

نمایندگی فروش درایو یاسکاوا

چرا یاسکاوا؟

شرکت یاسکاوا یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات صنعتی در جهان است که در سال ۱۹۱۵ شروع به فعالیت نمود. این شرکت ژاپنی در بیش از یک قرن فعالیت خود توانسته تا با تولید تجهیزات بسیار با کیفیتی از جمله ربات های صنعتی، موشن کنترل، اینورتر و… توانسته جایگاه بزرگی را در میان صنعتگران جهانی پیدا کند.

مهمترین ویژگی درایوهای یاسکاوا که این شرکت نیز بر روی آنها تاکید ویژه ای دارد این است که در صورتیکه اینورتر V1000 خود را شرایط ذکر شده در کاتالوگ این محصول نگهداری کنید تا ۱۰ سال بدون نیاز به تعمیر و یا سرویس می توانید از درایو خود استفاده نمایید که در نوع خود یک ویژگی بسیار منحصر به فرد به شمار می رود.

دیگر ویژگی بارز درایوهای یاسکاوا این است که اگر نیاز به خرید بیش یک درایو V1000 و یا هر سری دیگه داشته باشید، به هیچ عنوان نگران فضای داخل تابلو خود نباشید. طراحی فشرده (Compact) این درایو موجب می شود تا در فضای مورد استفاده شما صرفه جویی شود.

خرید درایو V1000

شرکت نیرونوین از ابتدای فعالیتش تاکنون استمرار بر ارائه و فروش محصولات بسیار با کیفیت بالا داشته و دارد. یکی از محصولاتی که بسیار به آن ایمان داریم محصولات شرکت یاسکاواست. شما با خرید اینورتر V1000 از شرکت نیرونوین علاوه بر اطمینان از اصالت درایو خریداری شده، می توانید اطمینان بیابید که با قیمت بسیار مناسبی نیز اینورتر خود را خریداری کرده اید. از سوی دیگر ما برای مشتریان خود تخفیف های متفاوتی را در نظر می گیریم بنابراین اگر به مشتریان ثابت شرکت تبدیل شوید، تخفیف های ویژه ای شامل حال شما خواهد شد. شرکت نیرونوین تمام محصولات خود را به صورت کتبی ضمانت می کند بنابراین چنانچه درایو شما دچار هر آسیبی شود به صورت رایگان اینورتر V1000 شما را تعمیر می کنیم. همچنین اگر آسیب درایو خارج از چارچوب گارانتی باشد بازهم جای نگرانی نیست زیرا شرکت نیرونوین از شما هیچ هزینه ای بابت تعمیر دریافت نخواهد کرد و تنها هزینه قطعه آسیب دیده پرداخت خواهد شد.

اینورتر CIMR-VC4A0005BAA یاسکاوا

درایو یاسکاوا V1000

راه اندازی اینورتر V1000

برای راه اندازی اینورتر یاسکاوا V1000 سه راه کلی پیش روی شما وجود دارد، اگر خود شما با پارامتر های ضروری خود آشنایی دارید به راحتی می توانید به صورت منوال (دستی) این کار را انجام دهید. اما اگر با این روش آشنایی ندارید می توانید با کارشناسان ما تماس تلفنی برقرار کنید و به صورت رایگان از مشاوره بهره مند گردید. البته تنها در صورتی این مشاوره رایگان است که اینورتر خود را از شرکت نیرونوین تهیه کرده باشید. راه حل سوم نیز استفاده از راه اندازی خودکار یا آتوتیون است که درایو به صورت خودکار تمام تنظیمات را انجام می دهد.

قیمت اینورتر V1000 یاسکاوا

فاکتور های بسیار مهمی بر روی قیمت اینورتر تاثیر دارند که همین امر باعث می شود تا قمیت درایو تفاوت بیابد. برندهای مختلف طبیعتا قیمت های متفاوت را نیز به دنبال خواهند داشت بنابراین برند بسیار با کیفیت یاسکاوا را که ساخت ژاپن است را نمی توانیم به برخی برندهای سطح پایین مقایسه کنیم. همچنین در میان محصولات یاسکاوا نیز فاکتور های متفاوت نظیر سری محصول، توان محصول، سه فاز یا تکفاز بودن و… روی قیمت درایو تاثیر گذار هستند.

تولید اینورتر V1000 در دونوع اروپایی و ژاپنی انجام می گردد و به همین دلیل قیمت این درایو برحسب یورو محاسبه می شود. قیمت ارزی نیز منجر می شود تا قیمت ریالی آن تغییر یابد. به منظور استعلام قیمت روز درایو V1000 تنها کافیست تا با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت ما می توانید به شیوه های مختلفی ارتباط بر قرار نمایید. اولین شیوه ارتباط با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ است که در تمام ایام کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۷:۳۰ و همچنین در روز پنجشنبه از ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ می توانید تماس برقرار نمایید.

همچنین در واتس اپ نیز می توانید در تمام ایام هفته با ارسال پیام برای کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

۵/۵ (۱ نظر)