// درباره ما | شرکت دانش بنیان نیرونوین

شرکت نیرونوین

شرکت نیرونوین در سال 1380 تاسیس گردیده است و وارد کننده و توزیع کننده محصولات شرکت های  Omron , Yaskawa و B&R می باشد و پروژه های اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی و همچنین رباتیک را با نهایت قدرت و دانش روز افزون به سرانجام می رساند .

اين شرکت با کمک کارشناسان مجرب و متخصصين داخلی و نيز با استفاده از تکنولوژی شرکت های معتبر بين المللی و تجربيات بدست آمده از پروژه های اجرا شده توسط کارشناسان واحد پروژه ، توانست در مدت کوتاهی با ارائه مناسبترين راهکارها در بهبود صنعت کشور ، به جايگاه ويژه ای در ميان فعالان اتوماسيون صنعتی دست يابد.

اکنون شرکت نيرو نوين با برخورداری از متخصصان و کارشناسان مجرب در عرصه های مختلف اتوماسیون صنعتی ، سیستم پردازش تصویر و همچنین ربات های صنعتی می تواند پاسخگوی مناسبی برای نيازهای صنعتی کشور باشد.

اميد است با عنايت پروردگار و همکاری و همياری شما سروران گرامی ، بيش از پيش در خدمتگذاری به صنعت کشور گام برداريم.

شرکت نیرو نوین تا به حال موفق به اخذ استاندارد های بین المللی به قرار زیر شده است :

استاندارد مدیریت کیفیت  ISO 9001:2015

استاندارد مدیریت پروژه  ISO 21500:2012

استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای  ISO 45001:2018

مفتخریم که در طول این سالها با مشتریان بسیاری همکاری داشته ایم و خدمات مختلف از جمله فروش تجهیزات ، انجام پروژه های متفاوت ، تعمیرات تخصصی ، آموزش دوره های اتوماسیون صنعتی و …  را به این عزیزان ارائه نموده ایم.

این مشتریان شامل شرکتهای دولتی و غیر دولتی ، دانشگاه ها و مراکز علمی ،شرکت های تابلوساز ، مهندسین صنعت اتوماسیون و همکاران گرامی در صنعت برق می باشند.

توانمندی های نیرونوین

رباتیک
تولید مقاومت ترمز
پردازش تصویر
اتوماسیون صنعتی

معرفی واحدهای مختلف شرکت نیرونوین

مفتخریم که شما عزیزان را در این موارد، با تمام توان یاری کنیم

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی

فعاليت های اين واحد در زمينه واردات محصولات اتوماسیون صنعتی به پشتوانه تجارب چندین ساله این شرکت و بهره مندی از کادر حرفه ای ، جهت ارائه بهترين پيشنهاد مالی و فنی و همچنین تحويل به موقع کالا و پشتيبانی فنی می باشد .

واحد فروش و پشتیبانی

واحد فروش و پشتیبانی

فروشگاه شرکت نیرو نوین مفتخر است که فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه تأمین تجهیزات و قطعات اتوماسیون صنعتی انجام دهد . این واحد با دسترسی به بازارهای جهانی قادر به ارائه کلیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی از برند های معتبر و مطرح جهان می باشد .مشاوره فنی مشتریان قبل و بعد از فروش ، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز بر عهده این واحد می باشد .

واحد پروژه

واحد پروژه

انجام پروژه های اتوماسيون و مانيتورينگ خطوط توليد کارخانجات بر عهده این واحد می باشد . واحد پروژه تاکنون با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و با تجربه موفق به انجام بسیاری از پروژه های اتوماسیون صنعتی ، پروژه سیستم پردازش تصویر و همچنین پروژه های رباتیک گردیده است که در صفحه پروژه های انجام شده می توانید برخی از آنها را مشاهده فرمایید.

واحد آموزش

واحد آموزش

برگزاری دوره های آموزشی اتوماسیون صنعتی شامل دوره آموزشی PLC ، HMI ، اینورتر و ... از وظایف این واحد است . جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا منوی آموزش و دوره های آموزشی را مشاهده فرمایید.

واحد تولید

واحد تولید

واحد تولید شرکت نیرو نوین دارای توانایی تولید مقاومت از سری DEG بوده که دارای محفظه آلومینیومی با طراحی بسیار پیشرفته میباشد تا در دماهای بالا مقاومت را به سرعت خنک کرده و از سوختن آن جلو گیری کند . بیشتر کاربرد این مقاومت ها در صنعت آسانسور می باشد .

نظر مشتریان درباره نیرونوین

4.5/5 (2 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.