// ⭐ خرید اینورتر سه فاز + قیمت ⭐ | شرکت دانش بنیان نیرونوین

درایو سه فاز برندهای یاسکاوا، میتسوبیشی، دلتا و زیمنس در رنج های توانی 0.4 کیلووات الی 400 کیلووات (200 ولت و 400 ولت) موجود می باشد.

جهت خرید اینورتر سه فاز با کارشناسان واحد فروش شرکت نیرونوین در ارتباط باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

اینورتر جرثقیل H1000

انواع اینورتر سه فاز

اینورتر V1000 سنگین کار

اینورتر سه فاز V1000 یاسکاوا

اینورتر جرثقیل A1000

اینورتر سه فاز یاسکاوا A1000

اینورتر GA500

 درایو GA500 یاسکاوا سه فاز

اینورتر یاسکاوا

 درایو یاسکاوا GA700 سه فاز

خرید اینورتر یاسکاوا L1000

درایو فرکانسی سه فاز یاسکاوا L1000

همانطور که می دانیم اینورترها وظیفه دارند تا شکل برق را از AC به DC و یا بالعکس تغییر دهند. اینورترهای سه فاز همین فرایند را برروی ورودی سه فاز شهری انجام می دهند. در مقایسه با اینورترهای تکفاز قیمت درایوهای سه فاز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از درایوهای سه فاز عمدتا برای راه اندازی موتورهای سنگین در صنایعی نظیر صنعت خودروسازی، معادن، صنایع دریایی، پتروشیمی، فولاد و… استفاده می گردد.

شرکت نیرونوین علاوه بر نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا و میتسوبیشی، برندهای دیگری نظیر بی اند آر، زیمنس و دلتا را نیز خدمت مشتریان خود ارائه می کند. انتخاب اینورتر کاملا بستگی به کاربرد شما دارد. بنابراین شما علاوه برای اینکه می دانید قصد خرید درایو سه فاز را دارید، باید چند نکته دیگر را نیز بررسی کنید.

  1. درایو مد نظر شما چند کیلووات وات است؟
  2. اینورتری که قصد خرید آن را دارید ۲۰۰ ولت است یا ۴۰۰ ولت؟
  3. چه برندی مد نظرتان است؟
  4. کیفیت مهمتر است یا قیمت؟

پیش از تهیه اینورتر نیازمند پاسخ به سوال های فوق می باشید زیرا می توان گفت که تمام درایوها از هر برند، سری و مدلی دارای ورودی سه فاز می باشد. اما چنانچه از برند مدنظرتان اطمینان ندارید می توانید از مشاوره رایگان همکاران واحد فروش شرکت بهره مند گردید.

همان طور که عنوان کردیم فاکتورهای متفاوتی در انتخاب اینورتر سه فاز موثرند. همان فاکتورها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت درایو نیز خواهند گذاشت. ممکن است یک درایو سه فاز به توان یکسان، در هر برند قیمت متفاوتی داشته باشد. دلیل هم می تواند تجهیزات استفاده شده در داخل درایو، اصلی بودن یا نبودن اینورتر و موارد مشابه دیگر باشند. نکته دیگر این است که فرض کنید قصد خرید اینورتر سه فاز یاسکاوا V1000 را دارید. این درایو دارای توانهای متفاوتی می باشد و به همین دلیل قیمت آنها با یکدیگر متفاوتند. عامل دیگر این است که قیمت اینورتر به دلیل وارداتی بود کالا، کاملا به قیمت ارز بستگی دارد و با فاز و نشیب های قیمت ارز، قیمت ریالی آنها نیز تغییر می کند. جهت استعلام قیمت درایو سه فاز به سه فاز می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت نیرونوین به شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در ارتباط باشید.

به طور کلی می توان گفت اینورترهای با ورودی سه فاز را می توان برای مصارف و صنایع سنگین استفاده کرد. از رایج ترین مصرف آنها می توان به جرثقیل ها، آسانسورها،بالابرها، پمپ های آب با قدرت بالا، دمنده ها و بسیاری از موارد مشابه دیگر اشاره کرد.

یک اصل کار اینورتر سه فاز این است که شامل سه کلید اینورتر تک فاز است که هر کلید را می توان به ترمینال بار متصل کرد. برای سیستم کنترل پایه، عملکرد سه سوئیچ را می توان به گونه ای هماهنگ کرد که سوئیچ تکی در هر 60 درجه شکل موج اولیه o/p برای ایجاد یک شکل موج o/p خط به خط شامل شش مرحله کار کند. این شکل موج شامل یک مرحله ولتاژ صفر در بین دو بخش مانند مثبت و منفی موج مربع است. هنگامی که تکنیک های PWM بر اساس حامل بر روی این شکل موج ها اعمال می شود، می توان شکل اصلی شکل موج را به گونه ای گرفت که هارمونیک سوم شامل مضرب های آن لغو شود.

اینورتر تک فاز
این اینورترها در دو نوع تمام پل و نیم پل موجود می باشند.مدار اینورتر از نوع پل کامل عمدتاً برای تغییر DC به AC استفاده می شود. این را می توان از طریق باز و بسته شدن سوئیچ ها در ترتیب درست به دست آورد. این نوع اینورتر شامل چهار حالت کاری غیرمشابه است که این سوئیچ ها روی کلیدهای بسته کار می کنند.
مدار اینورتر از نوع نیم پل، بلوک اصلی ساختمان در یک اینورتر از نوع پل کامل است. این اینورتر شامل دو کلید می باشد که هر نوع کلید شامل خازن هایی است که دارای ولتاژ خروجی هستند. علاوه بر این، این سوئیچ ها مکمل یکدیگر هستند، زیرا اگر سوئیچ اول روشن شود، سوئیچ باقیمانده خاموش خواهد شد.

نمودار مدار یک اینورتر سه فاز در زیر نشان داده شده است. وظیفه اصلی این نوع اینورتر تغییر ورودی DC به خروجی AC سه فاز است. یک اینورتر 3 فاز پایه شامل 3 کلید اینورتر تک فاز است که هر کلید را می توان به یکی از 3 ترمینال بار متصل کرد.

به طور کلی، سه بازوی این اینورتر با زاویه 120 درجه به تأخیر می افتد تا منبع AC 3 فاز ایجاد شود.سوئیچ های مورد استفاده در اینورتر دارای نسبت 50% هستند و پس از هر زاویه 60 درجه می توان سوئیچینگ را انجام داد. سوئیچ هایی مانند S1، S2، S3، S4، S5 و S6 مکمل یکدیگر خواهند بود. در این، سه اینورتر با تک فاز در یک منبع DC مشابه قرار داده شده است. ولتاژهای قطب در اینورتر سه فاز معادل ولتاژهای قطب در اینورتر نیم پل با یک فاز است.

دو نوع اینورتر مانند تک فاز و سه فاز شامل دو حالت هدایت مانند حالت هدایت 180 درجه و حالت هدایت 120 درجه می باشد.

حالت هدایت 180 درجه

در این حالت هدایت، هر دستگاه با 180 درجه هدایت می شود که در فواصل زمانی 60 درجه فعال می شود. پایانه های خروجی مانند A، B و C به ستاره یا اتصال مثلث 3 فاز بار متصل می شوند.
بار متعادل برای سه فاز در نمودار زیر توضیح داده شده است. برای 0 تا 60 درجه، کلیدهایی مانند S1، S5 و S6 در حالت هدایت هستند. پایانه های بار مانند A & C به منبع در نقطه مثبت آن متصل می شوند، در حالی که ترمینال B با منبع در نقطه منفی آن مرتبط است. علاوه بر این، مقاومت R/2 در بین دو سر خنثی و مثبت در دسترس است در حالی که مقاومت R در بین ترمینال خنثی و منفی موجود است.

حالت هدایت 120 درجه

در این نوع حالت هدایت، هر وسیله الکترونیکی در حالت رسانایی با 120 درجه قرار می گیرد. برای اتصال مثلث در یک بار مناسب است زیرا در یک نوع موج شش مرحله ای در یکی از فازهای آن ایجاد می شود. بنابراین، در هر لحظه، فقط این دستگاه ها هر دستگاهی را که فقط در 120 درجه هدایت می کند، هدایت می کنند.

استعلام قیمت و خرید

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید اینورتر می‌توانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان، استعلام قیمت و خرید تجهیزات اورجینال بهره مند گردید.

5/5 (1 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.