درایو سه فاز برندهای یاسکاوا، میتسوبیشی، دلتا و زیمنس در رنج های توانی ۰.۴ کیلووات الی ۴۰۰ کیلووات (۲۰۰ ولت و ۴۰۰ ولت) موجود می باشد. جهت خرید اینورتر سه فاز با کارشناسان واحد فروش شرکت نیرونوین در ارتباط باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

خرید اینورتر سه فاز به سه فاز

انواع اینورتر سه فاز

اینورتر اسانسور یاسکاوا

اینورتر سه فاز V1000 یاسکاوا

v1000 یاسکاوا

اینورتر سه فاز یاسکاوا A1000

درایو GA500 یاسکاوا

 درایو GA500 یاسکاوا سه فاز

درایو GA500 یاسکاوا

 درایو یاسکاوا GA700 سه فاز

خرید اینورتر آسانسور یاسکاوا L1000

درایو فرکانسی سه فاز یاسکاوا L1000

نمایندگی درایو میتسوبیشی

اینورتر میتسوبیشی FR-A800 سه فاز

خرید اینورتر میتسوبیشی

درایو FR-F800 سه فاز میتسوبیشی

اینورتر میتسوبیشی

درایو میتسوبیشی سه فاز FR-D700 

خرید درایو میتسوبیشی

AC Drive میتسوبیشی سه فاز

نمایندگی اینورتر میتسوبیشی

FR-A700 درایو سه فاز میتسوبیشی

اینورتر سه فاز به سه فاز

همانطور که می دانیم اینورترها وظیفه دارند تا شکل برق را از AC به DC و یا بالعکس تغییر دهند. اینورترهای سه فاز همین فرایند را برروی ورودی سه فاز شهری انجام می دهند. در مقایسه با اینورترهای تکفاز قیمت درایوهای سه فاز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. از درایوهای سه فاز عمدتا برای راه اندازی موتورهای سنگین در صنایعی نظیر صنعت خودروسازی، معادن، صنایع دریایی، پتروشیمی، فولاد و… استفاده می گردد.

خرید اینورتر سه فاز

شرکت نیرونوین علاوه بر نمایندگی فروش اینورتر یاسکاوا و میتسوبیشی، برندهای دیگری نظیر بی اند آر ، زیمنس و دلتا را نیز خدمت مشتریان خود ارائه می کند. انتخاب اینورتر کاملا بستگی به کاربرد شما دارد. بنابراین شما علاوه برای اینکه می دانید قصد خرید درایو سه فاز را دارید، باید چند نکته دیگر را نیز بررسی کنید.

  1. درایو مد نظر شما چند کیلووات وات است؟
  2. اینورتری که قصد خرید آن را دارید ۲۰۰ ولت است یا ۴۰۰ ولت؟
  3. چه برندی مد نظرتان است؟
  4. کیفیت مهمتر است یا قیمت؟

پیش از تهیه اینورتر نیازمند پاسخ به سوال های فوق می باشید زیرا می توان گفت که تمام درایوها از هر برند، سری و مدلی  دارای ورودی سه فاز می باشد. اما چنانچه از برند مدنظرتان اطمینان ندارید می توانید از مشاوره رایگان همکاران واحد فروش شرکت بهره مند گردید.

قیمت درایو سه فاز

همان طور که عنوان کردیم فاکتورهای متفاوتی در انتخاب اینورتر سه فاز موثرند. همان فاکتورها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت درایو نیز خواهند گذاشت. ممکن است یک درایو سه فاز به توان یکسان، در هر برند قیمت متفاوتی داشته باشد. دلیل هم می تواند تجهیزات استفاده شده در داخل درایو، اصلی بودن یا نبودن اینورتر و موارد مشابه دیگر باشند. نکته دیگر این است که فرض کنید قصد خرید اینورتر سه فاز یاسکاوا V1000 را دارید. این درایو دارای توانهای متفاوتی می باشد و به همین دلیل قیمت آنها با یکدیگر متفاوتند. عامل دیگر این است که قیمت اینورتر به دلیل وارداتی بود کالا، کاملا به قیمت ارز بستگی دارد و با فاز و نشیب های قیمت ارز، قیمت ریالی آنها نیز تغییر می کند. جهت استعلام قیمت درایو سه فاز به سه فاز می توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت نیرونوین به شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در ارتباط باشید.

کاربرد درایوهای ۳phases

به طور کلی می توان گفت اینورترهای با ورودی سه فاز را می توان برای مصارف و صنایع سنگین استفاده کرد. از رایج ترین مصرف آنها می توان به جرثقیل ها، آسانسورها،بالابرها، پمپ های آب با قدرت بالا، دمنده ها و بسیاری از موارد مشابه دیگر اشاره کرد.

تجهیزات جانبی ضروری

یکی از ضروری ترین قطعاتی که نیاز است در کنار اینورتر قرار  بگیرد استفاده از یک مقاومت ترمز مطمئن با توان بالا می باشد.به علت حساسیت بالا و قیمت اینورتر، به هیچ وجه نباید مقاومت ترمزی که تهیه می کند دارای خطای بالایی باشد. شرکت نیرونوین تولید کننده انواع مقاومت ترمز توان بالا و توان پایین با کیفیت بسیار بالا می باشد. جهت خرید مقاومت ترمز برای اینورتر سه فاز خود می توانید با کارشناسان فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

۵/۵ (۱ نظر)