تعمیر اینورتر یاسکاوا V1000 | شرکت نیرونوین، تعمیر درایو یاسکاوا

تعمیر درایو و اینورتر صنعتی

  • قطعات اصلی

    استفاده از قطعات اصلی در زمان تعمیر درایو

  • گارانتی تعمیرات

    پس از تعمیر اینورتر در شرکت نیرونوین تا یکسال گارانتی می شوند

  • نیروهای متخصص

    تعمیر تجهیزات توسط افراد متخصص و با تجربه استفاده می شود

یکی از زمینه‌های تخصصی فعالیت شرکت نیرونوین در زمینه تعمیر اینورتر و سایر تجهیزات اتوماسیون صنعتی است. ما افتخار داریم که از سال ۱۳۸۰ در زمینه اتوماسیون فعالیت نموده و برترین کیفیت را در زمینه تعمیرات و خدمات ارائه دهیم. به همین دلیل و جهت ادای حسن نیت خود تمام تجهیزاتی که در نیرونوین تعمیر گردند تا یکسال گارانتی می شوند. بنابراین خاطرتان آسوده خواهد بود که حتی اگر پس از تعمیر قطعات، مجددا آسیب ببینند به صورت کاملا رایگان برای شما تعمیر خواهد شد. جهت دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت در تماس باشید.

تعمیر اینورتر در قم

از آنجایی که اینورتر جز تجهیزات بسیار مهم و ضروری هر کارخانه ای است، ما در نیرونوین با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین با تجربه و کارآزموده، خرسندیم تا با به همراه داشتن رضایت مشتریان بسیاری که جهت تعمیر اینورتر (تعمیر درایو) خود به نیرونوین مراجعه کرده بودند، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه نماییم.

نکته قابل ذکر این است که شما از هر جای ایران که باشید می توانید با ارسال درایو خود برای شرکت نیرونوین از خدمات تعمیر شرکت بهره مند گردید.

رایج ترین اینورتر ها برای تعمیر:

ایرادات رایج در اینورترها

یکسری نکات وجود دارد که اگر آنهارا رعایت کنید ممکن است تا مدت های زیادی نیاز به تعمیر اینورتر نداشته باشید. عمده ترین مشکل های درایوها مربوط به قطعه IGBT و یا سوییچینگ آنها می باشد که مشکلات مشترکی در بین این دو قطعه وجود دارد که موجب خرابی آنها می شود.

نوسان شبکه برق

اگر در برق ورودی خود نوسان دارید لازم است که حتما این نوسان را برطرف کنید. زیرا در دراز مدت ( حتی ممکن است در مدت کوتاه) یکی از دوقطعه اصلی IGBT یا سوییچینگ درایو تان آسیب ببیند. اسیب دیدن قطعه های اصلی هزینه های زیادی را نیز جهت تعمیر اینورتر به دنبال خواهد داشت.

جریان کشی

دیگر ایراد رایج که باعث آسیب دیدن آن دوقطعه اصلی می شود، جریان کشی در خروجی اینورتر است. چندین دلیل نیز وجود دارد که این ایراد را به دنبال دارد. اولین مورد می تواند معیوب بودن الکتروموتور متصل به درایو باشد.پیش از هرچیز مطمئن شوید که الکتروموتور شما سالم است. دقت فرمایید مواردی که ذکر می کنیم لازم است به صورت ماهانه چک شود تا در آینده هزینه های اضافی را متحمل نشوید.

اگر از سلامت موتور الکتریکی خود اطمینان حاصل کردید بهتر است بار روی شفت موتور را نیز بررسی کنید که بیشتر از توان درج شده موتور نباشد. اگر غیر از این باشد، درایو تان در معرض خطر آسیب دیدگی قرار دارد.

عیب یابی الکتروموتور

یکی دیگر از مواردی که باعث جریان کشی در خروجی و در نهایت نیاز به تعمیر درایو را ایجاد می کند مربوط به کابل های خروجی است. گاهی یکی از سه کابل آسیب می بینیدو یا اتصال کوتاه ایجاد می شود که در ادامه منجر به آسیب دیدگی درایو می شود.

آسیب دیدگی درایور

اگر آلودگی محیطی و یا احتمال پاشش آب بر روی درایورِ اینورتر وجود دارد لازم است آنرا حتما برطرف کنید.گاها درایوهایی که برای تعمیر به نیرونوین ارسال می شوند پاشش آب یا الودگی هایی مانند گرد غبار باعث خرابی آنها شده است. حتی گاهی حیوانات و حشرات کوچک نیز وارد درایو می شوند و باعث خرابی درایور می شوند.

قطعات فیک

اگر زمانی که اینورتر تهیه می کنید به اصل بودن آن توجه نکنید ممکن است به زودی نیاز به تعمیر درایو خود پیدا کنید. ما در نیرونوین تضمین میکنیم تمام تجهیزاتی که ارائه می کنیم اصلی و اورژینال می باشد. پس با خیال راحت می توانید اینورتر های اصلی را از نیرونوین تهیه کنید. اما اگر اینورتر اصلی تهیه کردید و در هنگام تعمیر به مراکز غیر معتبر مراجعه کنید ممکن است که از قطعات فیک استفاده کنند که در ادامه می تواند باعث خرابی مجدد بشود.

اینورتر خواب

اگر اینورتری دارید که چندسال در انبار بوده نباید به یکباره از تمام توان آن استفاده کنید. باید اجازه دهید که خازن های آن کامل شارژ شوند. ابتدا منبع تغذیه را به درایو متصل کرده و کم کم توان آن را افزایش دهید. در هر مرحله چند دقیقه درایو روشن بماند و برای افزایش مجدد توان آن را خاموش کنید. این مراحل باید طی چند مرحله انجام شود تا از آسیب دیدگی درایو جلوگیری شود.

تعمیر درایو

درصورتی که درایو شما آسیب دیده، پیش از اقدام به تعمیر می توانید با کارشناسان فنی ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان متخصصین شرکت بهره مند گردید. همچنین جهت تعمیر اینورتر می توانید از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام در واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

5/5 (1 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.