شرکت نیرونوین نمایندگی ربات های صنعتی یاسکاوا در ایران می باشد و افتخار دارد انواع ربات های Yaskawa  را با کابردهای متفاوت از جمله ربات های چسب زنی را با کیفیت اصلی ژاپن خدمت شما ارائه نماید. جهت دریافت مشاوره برای خرید ربات تزریق چسب می توانید باشماره 02536125 در تماس باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

ربات چسب زنی یاسکاوا

کاربرد ربات چسب زنی

فرایند تزریق چسب در صنایع گوناگونی مورد استفاده است که نیازمند دقت و سرعت بالایی می باشد. رباتیک شدن چسب زنی منجر می شود تا علاوه بر افزایش راندمان به تعداد نیروهای انسانی کمتری نیاز باشد و همچنین مخاطرات ناشی از کار کردن منابع انسانی کاهش یابد. همانطور که می دانیم چسب زنی در صنایع متفاوت مورد استفاده است که مهمترین آن ها در چسب زنی در صنایع خودرو می باشد و همین موضوع نیازمند آن است که کیفیت، دقت و ظرافت نیز تا حد بسیار بالایی افزایش یابد.

چرا ربات یاسکاوا ؟

در دنیا شرکت های متفاوتی وجود دارند که تولید ربات های صنعتی را انجام می دهند اما برخی از آنها کیفیت و دقت لازم را ندارند و برخی دیگر قیمت های بسیار بالا و سرسام آوری را به همراه دارند. شرکت یاسکاوا یک شرکت قدرتمند ژاپنی است که فعالیت دراز مدتی را در دنیای صنعت دارد. از جمله محصولات این شرکت می توانیم به اینورتر های یاسکاوا، ربات های صنعتی، سروو سیستم و… اشاره کنیم که تماما در سطح بالای جهانی قرار می گیرند.

ربات کارکرده و یا دست اول

بسیاری از افراد گمان می کنند که ربات های دست دوم و یا همان ربات های کارکرده به دلیل قیمت پایین آنها گزینه مناسبی برای خرید هستند که این موضوع کاملا نادرست است زیرا طول عمر این ربات ها بسیار کوتاه است و یا بهتر است بگوییم که این ربات های در کشور های صنعتی تا اخرین توان ممکن شان مورد استفاده قرار گرفته اند و اکنون کارایی لازم را ندارند ( حتی اگر از بهترین برندهای جهانی باشند). در مقابل رباتهای دست اول یاسکاوا به لحاظ کیفیت به هیچ عنوان با این نوع ربات ها قابل مقایسه نیستند و کیفیت ربات های یاسکاوا بسیار بالا ترست و از نظر قیمت نیز اختلاف چندانی میان این دو نوع وجود ندارد.

ارتباط با ما

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت ما می توانید به شیوه های مختلفی ارتباط بر قرار نمایید. اولین شیوه ارتباط با شماره 02536125 است که در تمام ایام کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت 8:30 صبح تا 17:30 و همچنین در روز پنجشنبه از 8:30 تا 12:30 می توانید تماس برقرار نمایید.

همچنین در واتس اپ نیز می توانید در تمام ایام هفته با ارسال پیام برای کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

5/5 (1 نظر)