بریک یونیت یاسکاوا مخصوص اینورتر های یاسکاوا که در سه سری ۴۵،۹۰ و ۲۲۰ کیلووات عرضه می شود. تمام این Brake Unitهای شرکت Yaskawa اصلی بوده و ساخت کشور ژاپن می باشد. جهت خرید انواع بریک یونیت Yaskawa می توانید از طریق شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ با کارشناسان واحد فروش شرکت در تماس باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

yaskawa brake unit

انواع بریک یونیت یاسکاوا

yaskawa brake unit

CDBR-4045D

۴۵ کیلووات

ساخت : یاسکاوا ژاپن

yaskawa brake unit

CDBR-4090D

۹۰ کیلووات

ساخت : یاسکاوا ژاپن

yaskawa brake unit

CDBR-4220D

۲۲۰ کیلووات

ساخت : یاسکاوا ژاپن

نمایندگی یاسکاوا

شرکت نیرونوین نماینده فروش انواع تجهیزات یاسکاواست. از همین رو تمام قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز تجهیزات صنعتی یاسکاوا را به صورت اصلی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.از همین رو بریک یونیتهای یاسکاوا را که مخصوص اینورتر های V1000, A1000 , L1000 ,T1000, H1000, U1000 , GA500 و GA700 می باشد را با توان های مختلف برای شما آماده کرده ایم. از دیگر محصولات موجود در نمایندگی یاسکاوا علاوه بر Brake unit می توانیم به اینورتر (درایو)، سرو موتور، سرو درایو و ربات های صنعتی اشاره نمود.

بریک یونیت چیست؟

واسطی میان درایو و مقاومت ترمز قرار دارد که آن را بریک یونیت(Brake unit) یا چاپر ترمز می نامیم.وظیفه این بخش از درایو آن است که انرژی برگشتی از موتور را تخلیه کند تا آسیبی به درایو نرسد. نهایتا این انرژی نیز به مقاومت ترمز منتقل شده و به گرما تبدیل می شود.

۵/۵ (۱ نظر)