ربات پلتایزینگ (پالت گذاری)

پلتایزینگ یا پالت کردن فرایند چیدن محصولات از خط تولید بر روی یک پالت چوبی یا پلاستیکی برای حمل و نقل است. ربات های پلتایزینگ این فرایند را با سرعت و دقت بسیار بیشتری انجام می دهند همچنین از خطرات و آسیب های احتمالی نیز جلوگیری می نمایند.ربات های پلتایزینگ و بسته بندی یاسکاوا در دو نوع ۵ محوره و ۴ محوره عرضه می گردد.که تعداد محورها تنها با توجه به اپلیکیشن مد نظر شما انتخاب می گردد. چنانچه جهت انتخاب ربات مورد نظر خود اطمینان ندارید و یا به هر دلیل نیاز به نظر کارشناسان فنی ما دارید می توانید به یکی از روش های موجود با کارشناسان فنی شرکت نیرونوین در ارتباط باشید.

  • قیمت مناسب
  • گارانتی محصول
  • پشتیبانی رایگان
  • اصالت کالا
ربات پالت گذاری | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا

ربات پالتایزر

ربات‌های پلتایزینگ که ممکن است با نام‌هایی همچون ربات پالتایزر، ربات پالتایزینگ و یا ربات پالت کننده نیز شناخته شوند به منظور تسهیل و افزایش سرعت عملیات در صنایع مختلف قرار می گیرند. این ربات ها قابلیت نصب بر روی زمین، دیوار و یا سقف را دارند و با توجه به وظیفه‌ای که دارند، تعداد محور ها و بازو های آنها تغییر می‌کند. همچنین وزن ربات‌های پالتایزر با توجه به باری که حمل می‌کنند کاملا متفاوت است.

ربات پلتایزینگ در صنایع مختلف

ربات پلتایزینگ سری MPL

این سری از ربات های صنعتی علاوه بر عملکرد بسیار عالی خودشان، فضای بسیار کمی را نیز اشغال میکنند. همچنین این قابلیت را دارند که با توجه به اپلیکیشن ( کاربرد مورد نظر ) بر روی زمین و یا دیوار نصب گردند.

وزن این ربات ها بین ۵۵۰ کیلو گرم تا ۲۵۵۰ کیلو گرم می باشد و قابلیت حمل وزن های بین ۸۰ کیلو گرم تا ۸۰۰ کیلو گرم را دارند. که البته سری MPL ربات های متفاوتی دارد که انتخاب دقیق و صحیح آنها نیازمند نظر کارشناسی است.

ربات پالت گذاری | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا
مدل ربات MPL80 MPL100MPL160MPL300MPL800
تعداد محور 55444
توان حمل بار ۸۰ کیلوگرم ۱۰۰ کیلوگرم ۱۶۰ کیلوگرم ۳۰۰ کیلوگرم ۸۰۰ کیلوگرم
حداکثر ناحیه کاری ۲۰۶۱ میلیمتر ۲۱۵۰ میلیمتر ۳۱۵۹ میلیمتر ۳۱۵۹ میلیمتر ۳۱۵۹ میلیمتر
دقت تکرار ۰.۲ میلیمتر ۰.۲ میلیمتر ۰.۲ میلیمتر ۰.۲ میلیمتر ۰.۲ میلیمتر
محل نصب زمین زمین زمین زمین زمین

ربات پالتایزر یاسکاوا سری MPP

این ربات‌ها کوچک بوده و سرعت عمل بسیار بالایی دارند.حدا اکثر توان قابل حمل این سری از ربات‌های موتومن ۳ کیلوگرم می باشد. عموما کاربرد آنها استفاده در صنایع غذایی است. طول بازوی آن ها بین ۸۰۰ میلیمتر تا ۱۳۰۰ میلیمتر می باشد. با توجه به وزن سبک آنها که نهایاتا به ۱۱۵ کیلوگرم می رسد می‌توان به سادگی روی سقف نیز آنها نصب کرد.

روبات پلتایزینگ | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا
مدل ربات MPP3H MPP3S
تعداد محور 44
توان حمل بار ۳ کیلوگرم ۳ کیلوگرم
حداکثر ناحیه کاری ۱۳۰۰ میلیمتر ۸۰۰ میلیمتر
دقت تکرار ۰.۱ میلیمتر ۰.۱ میلیمتر
محل نصب سقفسقف

ربات پالتایزر MPK

ربات های پلتایزینگ سری MPK نیز مانند MPP برای جا به جایی سبک مورد استفاده قرار میگیرند. پس جهت استفاده در صنایع غذایی (که رعایت بهداشت در آنها بسیار ضروری ست) بسیار کارامد می باشند. حداکثر وزن قابل جابجایی این ربات ها ۲ کیلوگرم است. وزن کلی هر ربات هم تنها ۷۲ کیلوگرم است و قابلیت جابه جایی بازو ها تا ۹۰۰ میلیمتر را دارند.

ربات های سری MPK | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا
مدل ربات MPK2F MPK2F-5
تعداد محور 55
توان حمل بار ۲ کیلوگرم ۵ کیلوگرم
حداکثر ناحیه کاری ۹۰۰ میلیمتر ۹۰۰ میلیمتر
دقت تکرار ۰.۵ میلیمتر ۰.۵ میلیمتر
محل نصب زمینزمین

ربات پالتایزر Motoman سری MYS

از این ربات ها می توان برای بسته بندی، موتاژ و یا جا به جایی قطعات کوچک استفاده کرد.گرچه وزن این ربات ها بسیار سبک می باشد ( حداکثر ۴۶ کیلوگرم) اما با توجه به کاربردشان تنها قابلیت نصب بر روی زمین را دارند. ربات های پلتایزینگ سری MYS توان حمل بار تا ۱۰ کیلوگرم را دارند.

رباتیک صنعتی | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا
مدل ربات MYS450F MYS650LFMYS850LF
تعداد محور 444
توان حمل بار ۶ کیلوگرم ۶ کیلوگرم ۶ کیلوگرم
حداکثر ناحیه کاری ۴۵۰ میلیمتر ۶۵۰ میلیمتر ۸۵۰ میلیمتر
دقت تکرار ۰.۱ میلیمتر ۰.۱ میلیمتر ۰.۱ میلیمتر
محل نصب زمینزمینزمین

ربات پلتایزینگ یاسکاوا سری PL

ربات‌های سری PL یاسکاوا از جمله ربات‌های همه کاره که برای طیف گسترده‌ای از صنایع مناسب هستند به شمار می‌روند. این ربات‌ها به بهینه سازی توان عملیاتی برای انواع برنامه‌های کاربردی کمک می‌کنند. این مدل‌های بسیار کارآمد برای پالت‌سازی، جمع‌آوری محصولات و کارهای لجستیکی برای اتوماسیون پایان خط یا توزیع ایده‌آل محصولات هستند و بسیار کارآمد می‌توانند جعبه‌ها را جابه‌جا و پالت‌ها را با سهولت و دقت پر کنند.

ربات صنعتی پلتایزر یاسکاوا | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا
مدل ربات PL80PL190PL320PL500
تعداد محور 5444
توان حمل بار ۸۰ کیلوگرم ۱۹۰ کیلوگرم ۳۲۰ کیلوگرم ۵۰۰ کیلوگرم
حداکثر ناحیه کاری ۲۰۶۱ میلیمتر ۳۱۵۹ میلیمتر ۳۱۵۹ میلیمتر ۳۱۵۹ میلیمتر
دقت تکرار ۰.۲ میلیمتر ۰.۱ میلیمتر ۰.۱ میلیمتر ۰.۱ میلیمتر
محل نصب زمینزمینزمینزمین

مزایای خرید از نیرونوین

آموزش رباتیک

یک ربات بدون اپراتور کار آزموده هیچ کاربردی ندارد. نیرونوین به پشتوانه متخصصین رباتیک خود خاطر شما را در زمینه یادگیری کار و نحوه راه اندازی ربات برای وظایف متعدد آسوده می سازد.

کمترین قیمت بازار

همانطور که می دانید شرکت نیرونوین تنها نمایندگی ربات های یاسکاوا ژاپن در ایران است و همین امر موجب شده به خاطر عدم وجود واسطه های متعدد هزینه ربات های صنعتی ما در کمترین مقدار ممکن در کشور باشد.

پشتیبان همیشگی شما

خرید از نیرونوین ابتدای ماجراست و هرگز پس از فروش ارتباط ما به اتمام نخواهد رسید. هر زمان که نیاز به پشتیبانی داشته باشید کارشناسان ما در یاری کردن شما حاضر خواهند بود.

بالاترین کیفیت

کیفیت بالای محصولات ژاپنی بر هیچکس پوشیده نیست. ربات های صنعتی یاسکاوا-موتومن ساخت ژاپن بوده و این امر می تواند خاطر شمارا به لحاظ کیفیت و عمر بالای تجهیزات آسوده سازد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 (2 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.