ربات صنعتی پلتایزینگ یاسکاوا

پلتایزینگ یا پالت کردن فرایند چیدن محصولات از خط تولید بر روی یک پالت چوبی یا پلاستیکی برای حمل و نقل است.  ربات های پلتایزینگ این فرایند را با سرعت و دقت بسیار بیشتری انجام می دهند همچنین از خطرات و آسیب های احتمالی نیز جلوگیری می نمایند.ربات های پلتایزینگ و بسته بندی یاسکاوا در دو نوع ۵ محوره و ۴ محوره عرضه می گردد.که تعداد محورها تنها با توجه به اپلیکیشن مد نظر شما انتخاب می گردد. چنانچه جهت انتخاب ربات مورد نظر خود اطمینان ندارید و یا به هر دلیل نیاز به نظر کارشناسان فنی ما دارید می توانید به یکی از روش های موجود با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

ربات پلتایزینگ

ربات پلتایزینگ

مزایای خرید از نیرونوین

کمترین قیمت بازار

همانطور که می دانید شرکت نیرونوین تنها نمایندگی ربات های یاسکاوا ژاپن در ایران است و همین امر موجب شده به خاطر عدم وجود واسطه های متعدد هزینه ربات های صنعتی ما در کمترین مقدار ممکن در کشور باشد.

آموزش رباتیک

یک ربات بدون اپراتور کار آزموده هیچ کاربردی ندارد. نیرونوین به پشتوانه متخصصین رباتیک خود خاطر شما را در زمینه یادگیری کار و نحوه راه اندازی ربات برای وظایف متعدد آسوده می سازد.

بالاترین کیفیت

کیفیت بالای محصولات ژاپنی بر هیچکس پوشیده نیست. ربات های صنعتی یاسکاوا-موتومن ساخت ژاپن بوده و این امر می تواند خاطر شمارا به لحاظ کیفیت و عمر بالای تجهیزات آسوده سازد

پشتیبان همیشگی شما

خرید از نیرونوین ابتدای ماجراست و هرگز پس از فروش ارتباط ما به اتمام نخواهد رسید. هر زمان که نیاز به پشتیبانی داشته باشید کارشناسان ما در یاری کردن شما حاضر خواهند بود.

ربات پالت کننده

ربات های جا به جا کننده به منظور تسهیل و افزایش سرعت عملیات در صنایع مختلف قرار می گیرند. این ربات ها قابلیت نصب بر روی زمین، دیوار و یا سقف را دارند. و با توجه به وظیفه ای که دارند، تعداد محور ها و بازو های آنها تغییر می کند. هم چنین وزن ربات های جابه جا کننده با توجه به باری که حمل می کنند کاملا متفاوت است.

ربات پلتایزینگ