خرید ربات برش لیزر یاسکاوا

ربات های برش لیزری یاسکاوا از دقت بسیار بالایی برخوردارند و می توانند بر اساس نیاز انواع متریال را با الگوهای دلخواه برش دهند. همچنین در مصارفی که نیاز به برش سه بعدی داشته باشید برش لیزری با ربات بهترین گزینه پیش روی شما می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید ربات برش لیزری می توانید با متخصصین رباتیک شرکت در ارتباط باشید. ۰۲۵۳۶۱۲۵

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

ربات برش لیزری | نمایندگی ربات یاسکاوا - نیرونوین

انواع بریک یونیت یاسکاوا

AR1730 | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا

AR-Series

کاربرد: برش لیزری و جوشکاری

GA50 | نیرونوین، نمایندگی ربات یاسکاوا

GA-Series

کاربرد: برش لیزری و جوشکاری

نمایندگی ربات های صنعتی یاسکاوا

رباتیک بخش مهمی از اتوماسین صنعتی در دنیای امروز است که همین امر موجب می شود تا فاکتورهای مهمی در انتخاب یکی ربات صنعتی تاثیر گذار باشند. قیمت، کیفیت، خدمات، نصب، راه اندازی، پیشتیبانی و مواردی از این دست برای هر مدیر صنعتی حائز اهمیت است. شرکت نیرونوین نمایندگی یاسکاوا ژاپن در ایران ارائه دهنده برترین تجهیزات این شرکت به خصوص ربات های صنعتی یاسکاوا می باشد. نیرونوین با سابقه ای در حدود یک دهه در زمینه رباتیک و با انجام پروژه هایی در شرکت های داروسازی، تولید کنندگان قطعات خودرو، شرکت های زیر شاخه سایپا و ایران خودرو دارای یک پیش زمینه بسیار قوی در دنیای رباتیک می باشد و با بهره گیری از متخصصین رباتیک زبده و کارآزموده خاطر شما را از هر لحاظ آسوده می سازد.

ربات GA-Series یاسکاوا

ربات های سری GA یاسکاوا ۶ محوره بوده و در مصارف برش لیزری و جوشکاری لیزری بسیار پر کاربرد هستند که قادرند سرهای لیزری سنگین (تا 50 کیلوگرم) را نیز بر روی خود حمل کنند. انجام هر نوع برشی با هر شکل دلخواه به وسیله این ربات ها امکان پذیر است.

مشخصات ربات سری GA
ویژگیمقدار
وزن855 kg
Payload50 kg
تعداد محورها6
بیشترین رنج کاری2,038 mm
دقت تکرار پذیری0.01 mm
منبع تغذیه4.5 kVA
قابلیت نصببر روی زمین

ربات های سری AR

در کاربردهای برش حرارتی و جوشکاری، ربات های سری AR یاسکاوا از دقت کم نظیری برخوردار هستند و مدل های مختلف این ربات در رنج های 700 میلیمتر الی 3124 میلیمتر وجود  دارند.

خرید ربات برش لیزری

جهت خرید انواع ربات های برش لیزر و یا دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فنی واحد رباتیک شرکت نیرونوین می توانید در تمام ایام کاری هفته باشماره 02536125 در تماس باشید. همچنین در ساعات غیر اداری نیز می توانید از طریق ارسال پیام در واتس اپ اطلاعات لازم را از همکاران ما دریافت نمایید.

2.8/5 (4 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.