// ربات اسکارا یاسکاوا | SCARA robots| شرکت دانش بنیان نیرونوین
ربات اسکارا یاسکاوا

ربات اسکارا یاسکاوا-موتومن با رنج وسیع PAYLOAD و REACH به شما این امکان را می دهد که ربات مناسب را برای اپلیکیشن خود انتخاب کنید. آپشن های مخصوصی مثل محافظت در مقابل گرد و خاک و نفوذ آب و رطوبت، قابلیت نصب در محیط های خاص برای اپلیکیشن هایی مثل غذا و صنایع داروسازی را ممکن می سازد. از مزایای این ربات می توان به موارد زیر اشاره کرد. تحمل وزن بار تا حداکثر 20 کیلو گرم ، استحکام بالا ، طراحی فشرده ، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری خاص .

رباتیک صنعتی

ربات اسکارا یاسکاوا

شرکت یاسکاوا یکی از پیشتازان صنعت رباتیک در عرصه جهانی است. یکی از محصولات کاربردی این کمپانی ربات های اسکارا هستند.

این سری از ربات های صنعتی یاسکاوا به منظور مونتاژ، مرتب سازی، بسته بندی و جا به جایی قطعات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. به گفته شرکت یاسکاوا ربات های اسکارا این کمپانی می توانند برای جا به جایی مواردی از جمله لوازم خانگی، کامپیوتر و قطعات الکترونیک مورد استفاده قرار گیرند. از دیگر مصارف این ربات ها می توان به جا به جایی مواد غذایی، لوازم ارایشی و محصولات پزشکی اشاره نمود.

ربات اسکارا SG400

حد اکثر سطح دسترسیو یا به عبارتی ماکزیمم محدوده کاری ربات SG400 همانطوری که در نام ربات نیز قابل ملاحظه است، 400 میلیمتر می باشد. بیشترین باری که می تواند حمل نماید نیز 3 کیلوگرم است. تنها 0.32 ثانیه زمان لازم است تا ربات اسکارا SG400 یک وسیله سه کیلوگرمی را محدوده ی 400 میلیمتری جا به جا نماید.

ربات اسکارا SG650

ربات SG650 در قیاس  با ربات SG400 محدوده کاری وسیع تری دارد. این ربات قادر است تا در محدوده 650 میلیمتری فعالیت نماید. توان حمل بار | Payload این ربات نیز 6 کیلو گرم است که دو برابر مدل SG400 است. البته این ویژگی مزیت این ربات محسوب نمیشود، زیرا کاربرد و یا اپلیکیشنی که شما از ربات انتظار دارید در انتخاب نوع ربات تاثیر به سزایی دارد. ربات SG650 برای وزن هایی بیشتر از 3 کیلوگرم و محدوده ای بیش از 400 میلیمتر بسیار مفید و کارامد می باشد.

این ربات قادر است تا در تنها 0.29 ثانیه یک بار 6 کیلوگرمی را در محدوده 650 میلیمتر جا به جا نماید.

خرید ربات های صنعتی یاسکاوا

شرکت نیرونوین تنها نماینده محصولات یاسکاوا، به خصوص ربات های صنعتی یاسکاوا در ایران می باشد. با خرید از نیرونوین این اطمینان را با شما می دهیم که تمام محصولات تهیه شده از نیرونوین اصلی بوده و شما کمترین قیمت ممکن در بازار ایران را پرداخت خواهید نمود.

شماره تماس 02536125

5/5 (2 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.