خطای اینورتر زیمنس

رفع تمام خطاهای اینورتر زیمنس

همه افرادی که در زمینه اتوماسیون صنعتی فعالیت دارند بدون شک با خطاهای متفاوتی بر روی اینورتر خود مواجه شده اند.اگر شما هم قصد رفع خطای اینورتر زیمنس را دارید خواندن این مقاله به شدت به شما توصیه می شود.پیش تر نیز در مورد رفع خطای اینورتر یاسکاوا و خطای اینورتر ال اس صحبت کردیم. در صورت نیاز حتما به این دو مقاله سر بزنید. اگر با انجام دادن مراحل زیر همچنان خطای درایو زیمنس شما برطرف نشد با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ تماس بگیرید.

کدهای خطای اینورتر زیمنس

خطای F01000 زیمنس

اگر در اینورتر زیمنس خود با خطای F01000 مواجه شدید بدان معناست که یک خطای داخلی نرم افزار رخ داده است.برای رفع این ارور لازم است یکبار درایو را به صورت کامل خاموش کنید و پس از چند دقیقه مجددا روشن نمایید.

کد خطای F01010

علت بروز این خطا وجود یک نوع درایو ناشناخته می باشد.جهت رفع این مشکل ابتدا ماژول پاور را جایگزین کرده و سپس یک مرتبه درایو را خاموش و روشن کنید و firmware را به اخرین ورژن به روز رسانی کنید.

خطای A01019 در اینورتر زیمنس

هنگامی که با این خطا مواجه شدید به این معناست که هنگام نوشتن اطلاعات بر روی درایو جانبی(دیسک یا فلش جانبی) به مشکل خورده است.برای رفع مشکل، فلش دیسک یا رسانه جانبی را بر طرف کرده و سپس مجددا اقدام به باز خوانی فایل بک آپ از روی آن نمایید.

کد خطا A05000

در صورت مشاهده این خطا آن را جدی بگیرید! این خطا نمایانگر دمای بسیار بالا در اینورتر است. جهت رفع این خطا ابتدا از سلامت فن درایو اطمینان حاصل فرمایید و در صورت آسیب دیدگی حتما فن را تعویض نمایید. چنانچه ایراد از فن نبود، دمای محیطی را چک کنید و بررسی کنید که آیا در مجاورت اینورتر شما دستگاه یا وسیله ای وجود دارد که گرما را تا این حد افزایش داده است یا خیر!

خطای A06921 در درایو زیمنس

مقاومت های مربوط به چاپر ترمز متقارن نیستند. برای رفع آن کابل های فیدر به مقاومت های ترمز بررسی کنید.و یا p1364 را افزایش دهید.

۵/۵ (۱ نظر)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.