اینورتر یاسکاوا،
با بهترین قیمت بازار

کل بازار رو بگرد و بعدش با خیال راحت بیا از نیرونوین قیمت بگیر

هدر موبایل | آریان صنعت

نیرونوین در یک نگاه

بهترین قیمت

قیمت‌های رقابتی

موجودی انبار

انبار پر، خیال راحت!

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

گارانتی یک ساله

یک سال گارانتی

پشتیبانی فنی

پنج سال پشتیبانی فنی

بهترین قیمت

قیمت‌های رقابتی

گارانتی یک ساله

یک سال گارانتی

موجودی انبار

انبار پر، خیال راحت!

پشتیبانی فنی

پنج سال پشتیبانی فنی

ارسال به سراسر کشور

ارسال به سراسر کشور

به ما اعتماد کرده اند...

سری‌های مختلف اینورتر یاسکاوا

درایو یاسکاوا V1000 اینورتری در بالاترین سطح کلاس جهانی می‌باشد و می‌توان سری V1000 را از پرکاربردترین اینورترهای شرکت یاسکاوا علی‌الخصوص در ایران دانست. رنج توانی این اینورتر، از 0.1 الی 15 کیلووات می‌باشد که در کارهای نرمال می‌تواند برای موتورهای 18.5KW هم مورد استفاده قرار گیرد.

اینورتر یاسکاوا سری A1000 یکی پر کاربردترین سری‌های این شرکت است که می‌توانید از آن برای مصارف عمومی سنگین کار استفاده فرمایید. این سری از قابلیت حلقه بسته یا Closed-loop هم برخوردار است. یعنی می‌توان از انکدر نیز بر روی آن‌ها استفاده نمایید. محدوده توانی اینورتر یاسکاوا سری A1000 بین 0.4 الی 630KW است. این اینورتر با اطمینان بالا در عملکرد و ذخیره سازی انرژی به یک محصول ممتاز تبدیل شده است.

اینورتر L1000 که با نام اینورتر آسانسور یاسکاوا نیز شناخته می شود جز درایوهای پر مصرف و کابردی در دنیای آسانسور است. این درایو پر قدرت دارای فانکشن‌های کنترلی پیشرفته‌ای برای کاربردهای موتورهای القایی و PM در سیستم‌های آسانسور دنده‌ای یا بدون دنده می‌باشد. توان‌های درایو L1000A در نوع سه فاز 200 ولت از 4 کیلووات تا 110 کیلووات و در سه فاز 400 ولت از 4 کیلووات تا 110 کیلووات می‌باشد.

این سری به عنوان جایگزینی ارزنده برای اینورتر یاسکاوا سری V1000 ارائه شده است. این اینورترها از توان 0.1 تا 30 کیلووات عرضه می‌شود. طراحی اینورتر یاسکاوا GA500 با ویژگی‌هایی مثل ابعاد مناسب (Compact) و قابلیت راه اندازی انواع موتورها باعث می‌شود که این سری برای انواع مختلف کاربردها، کارامد باشد.

درایو GA700 دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعددی است که آن را برتر از سایر اینورترها می‌کند. اولین ویژگی مهم آن، قابلیت کنترل دقیق سرعت موتور است. ویژگی دیگری که درایو یاسکاوا GA700 را متمایز می‌کند، عملکرد پایدار و قابل اعتماد آن است.

فرصت را از دست ندهید!

شــــماره تمــــــاس خــــــود را وارد کنیـــد و لیست قیمت اینورترهای یاسکاوا دریافت کنید

آماده سازی فرم
لطفا صبر کنید

فرم ساز آسان

چرا به نیرونوین اعتماد کنیم؟

به نیرونوین اعتماد کنید

تلفن: 02536125

همراه: 09912054624

آدرس: قم، میدان زین الدین، به سمت میدان امام خمینی

شرکت نیرونوین

شرکت نیرونوین مرجع تخصصی تجهیزات اتوماسیون در ایران