// خرید HMI میتسوبیشی | شرکت دانش بنیان نیرونوین

HMI میتسوبیشی یکی از برترین مانیتورهای صنعتی ایران و دنیاست که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. جهت خرید HMI Mitsubishi از شرکت نیرونوین نمایندگی تجهزات میتسوبیشی در ایران می توانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی با شماره 02536125 و یا کلیک بر روی دکمه زیر با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

خرید اچ ام ای میتسوبیشی سری GOT 1000

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1562-V

16 رنگ

8.4 inch

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1565-V

256 رنگ

8.4 inch

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1572-V

16 رنگ

10.4 inch

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1572-V

256 رنگ

10.4 inch

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1575-S

256 رنگ

10.4 inch

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1585-S

256 رنگ

12.1 inch

فروش اچ ام آی میتسوبیشی

GT1595-X

256 رنگ

15 inch

نمایندگی میتسوبیشی الکتریک

شرکت نیرونوین وارد کننده انواع تجهیزات برتر اتوماسیون صنعتی دنیا می باشد که تمام محصولات خود را به صورت مستقیم از کشورهای تولید کننده وارد می کند. پیش از اعمال تحریم ها بر روی ایران، شرکت نیرونوین به صورت قانونی و کاملا مستقیم نماینده دو شرکت میتسوبیشی الکتریک و یاسکاوا در ایران بود. اما همچنان با وجود تحریم ها نیز نیروین تضمین می کند که تمام محصولات خود را با کیفیت اورژینال (اصلی) به مشتریان خود ارائه نماید.

از جمله محصولات این شرکت که در نمایندگی Mitsubishi  موجود است می توان به اینورتر میتسوبشی ، PLC Mitsubish و اچ ام آی میتسوبیشی الکتریک اشاره نمود.

مزایای خرید از نیرونوین

شرکت نیرونوین تنها به وارد کردن و فروش تجهیزات خلاصه نمی شود. با توجه به داشتن نیروهای فنی کارآزموده و با تجربه، شما در تمام مراحل می توانید را پشتیبانی کارشناسان ما بهره مند گردید. همچنین اگر قصد راه اندازی و نصب HMI میتسوبیشی را نیز داشته باشید همکاران ما شما را یاری خواهند نمود. اما این پایان ماجرا نیست، اگر نیاز به تعمیر اچ ام آی نیز داشته باشید کافیست با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید تا مشکل شما برطرف گردد.

HMI چیست؟

HMI مخفف Human Machine Interface  است که به معنای رابط انسان و ماشین می باشد. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است می توانیم از طریق آن به تجهیزات موجود در یک سیستم و یا اتوماسیون صنعتی ارتباط برقرار کنیم و همچنین از آنها یک بازخورد بگیریم. به عبارت دیگر اچ ام آی می تواند یک تعامل را بین اپراتور و سیستم ایجاد کند. در کاربرد های خاص بسته به نیاز سیستم می توان بر روی HMI برنامه نویسی نیز انجام داد. از جمله خدمات شرکت نیرونوین این است که کارشناسان فنی ما می توانند بر روی HMI میتسوبیشی شما برنامه نویسی نیز انجام دهند.

محصولات مشابه

همه ما آگاهیم که کیفیت محصولات میتسوبیشی از جمله HMIهای این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند، اما چنانچه قصد داشته باشید که اچ ام آی دیگری را با همین کیفیت بالا جایگزین نمایشگر های صنعتی Mitsubishi نمایید می تواند از مانیتورهای صنعتی امرن نیز استفاده نمایید. کیفیت HMIهای امرن همچون میتسوبیشی از کیفیت بسیار بالا و طول عمر بالایی برخوردار است و از سوی دیگر از قیمت بسیار مناسب برخوردار است. علت این قیمت مناسب نیز آن است که شرکت نیرونوین علاوه بر نمایندگی Mitsubishi Electrics نمایندگی امرن را نیز بر عهده دارد و از همین سو تمام خدمات لازم را برای محصولات این دو شرکت ارائه می کند.

5/5 (2 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.