چرا قطعات الکترونیکی را به جای تعویض، تعمیر کنیم؟

-تعمیر تجهیزات الکترونیک صنعتی می تواند حداقل ۶۰ درصد از هزینه یک قطعه جدید را صرفه جویی کند.در دنیای الکترونیک صنعتی، اکثر مردم وقتی خط تولیدشان در اواسط تولید خراب می‌شود به یک چیز فکر می‌کنند: تجهیز خراب را بیرون بیاورند و هر چه سریع‌تر یک تجهیز جدید سفارش دهند. اولین فکر طبیعی ما این است که فکر کنیم اگر چیزی خراب است، باید یک مورد جدید را به جای آن قرار دهیم. در اینجا دو عامل بسیار مهم وجود دارد که باید در مورد تعویض لوازم الکترونیکی صنعتی که نیاز به تعمیر دارند در نظر بگیرید:

هزینه – در پایان روز تصمیمات ما باید بر اساس میزان پولی که در زمان کاهش تولید از دست می دهیم تعیین شود. اغلب در حالی که ما در حال افت هستیم و هر ساعت مقدار قابل توجهی از پول را از دست می دهیم، هزینه آنچه برای بازگشت به تولید نیاز است، بی اهمیت به نظر می رسد. خرید یک قطعه جایگزین جدید اولین فکر منطقی است که ما داریم و سعی می کنیم منبعی را پیدا کنیم که بتوانیم تجهیز دیگری را خریداری کنیم. اگر دستگاه در خط تولید شما جاری باشد و به راحتی گزینه های جایگزین در انبار داشته باشد، ممکن است کار آسانی باشد، اما معمولاً اینطور نیست. ماشین‌هایی که در خطوط تولید از کار می‌افتند اغلب به دلیل عمیر دستگاه خراب می‌شوند، و این معمولاً به این معنی است که مدل قدیمی‌تر شما را با یک مدل جدید جایگزین کرده است که از نرم‌افزارهای متفاوتی استفاده می‌کند و اکنون قاب کوچک‌تر و مدرن‌تری دارد. این خوب نیست وقتی به دنبال کاهش جایگزینی هستید تا سریعاً راه اندازی کنید. با این حال، در ازای مبلغی که معمولاً مقدار قابل توجهی است، می توانید آن واحد را به همراه یکپارچه سازی کامل با تمام یا قسمت های خاصی از خط تولید خود خریداری کنید. این می تواند بسیار پرهزینه باشد و در نهایت به چندین مهندس OEM ماشین آلات در محل در مرکز شما نیاز داشته باشد. آنها فقط برای بارگیری و معرفی نرم افزار مورد نیاز دستگاه برای برقراری ارتباط با واحد ارتقا یافته، ساعتی از شما هزینه دریافت می کنند.

تعمیر سرو درایو و سرو موتور

زمان – در حالی که به نظر می رسد سفارش تعویض سریع در زمان شما صرفه جویی می کند، لزوماً اینطور نیست. مطمئناً در یک دنیای عالی، ما می‌توانیم به سرعت تماس بگیریم و یک شبه یا همان روز یک جایگزین دقیق تحویل دهیم، اما پس از آن متوجه می‌شوید که تجهیزات مورد نیاز شما منسوخ شده است و دیگر موجودی نیست یا فقط سفارشی ساخته می شود.

تعمیر قطعه شما راه حل شماره یک برای مشکلات هزینه و زمان است. تعمیر یک تجهیز معمولاً حداقل ۶۰٪ از هزینه یک قطعه جدید را کاهش می دهد، گاهی اوقات بسیار بیشتر از این موارد خواهد بود.نیرونوین صدها قطعه خراب رایج را در اختیار دارد و اغلب می تواند تعمیر را در همان روز یا در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت انجام دهد. همچنین ۱۲ ماه گارانتی پس از تعمیر قطعه تعمیر شده به شما ارائه خواهد شد.

اما پیش از اینکه دستگاه های حیاتی شما نیاز به تعمیر داشته باشند، توصیه ما این است که حتما یک تجهیز پشتیبان در اختیار داشته باشید تا در مواقع لزوم از آن استفاده نمایید.

۰/۵ (۰ نظر)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *