شرکت نیرونوین تولید کننده انواع مقاومت ترمز سرامیکی، الومینیومی و بانک مقاومت برای کاربردهای متفاوت می باشد.جهت خرید بریک رزیستور سرامیکی با کیفیت بسیار بالا و یا دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما کافیست تا با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در تماس باشید. همچنین همکاران ما از طریق واتس اپ نیز پاسخگوی شما خواهند بود.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

خرید مقاومت ترمز سرامیکی

مقاومت های سرامیکی نیرونوین مخصوص کاربردهایی است که نیاز به کیفیت بالا باشد و همچنین شرایط کار به نوعی است که نیاز به وجود درجه حفاظتی نباشد. مورادی چون شهرها و محیط هایی که دارای جو مرطوب و یا اسیدی نیستند. از جمله این کاربردهای می توان به استفاده از آنها در شهرهای با آب و هوای خشک، آسانسور،پله برقی و… اشاره نمود. مهمترین ویژگی این سری از مقاومت ترمزها قیمت بسیار مناسب آنهاست. این مقاومت ها معمولاً برای ترمز پویا در کاربردهای متفاوت استفاده می شوند.

آنها برای عملکرد در محیط های ناهموار ساخته شده اند و دارای پایه های عایق فولادی ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی، پایانه های نیکل جامد و پایه های ترمینال مس جامد با نیکل اندود الکترولس هستند. عنصر مقاومت از آلیاژ مقاومت فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

۰/۵ (۰ نظر)