شرکت نیرونوین برترین تولید کننده مقاومت ترمز آلومینیومی فن دار و بدون فن با IP بالا در توان های مختلف می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید مقاومت ترمز در تمام ایام کاری هفته با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در تماس باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی محصول

  • پشتیبانی رایگان

  • اصالت کالا

مقاومت ترمز

مقاومت آلومینیومی

مقاومت های ترمز اجزای مهمی در عملکرد ماشین های الکتریکی هستند. آنها هنگام راه اندازی موتور فعال می شوند و به عنوان محافظ برای موتور عمل می کنند. در اینجا مقاومت های ترمز، همانطور که از نام قبلاً توضیح داده شده است، برای ترمزگیری بکار می روند. بین موتور و مقاومت یک مبدل فرکانس وجود دارد. به محض توقف موتور، فرکانس از طریق مبدل فرکانس کاهش می یابد. با این حال، موتور به کار خود ادامه می دهد و انرژی الکتریکی تولید می شود که در حال کاهش است. مبدل فرکانس بنابراین یک ولتاژ بسیار بالا است، که در مقاومت ترمز به گرما تبدیل می شود.

مقاومت های ترمز قدرتمند نیرونوین

مقاومت های ترمز فشرده نیرونوین در یک محفظه آلومینیومی مقاوم نصب شده اند که در توان های مختلف بسته به نیاز شما با گواهی استاندارد تولید و عرضه می گردند.این سری از مقاومت‌ها با نصب ساده، طراحی سبک و کوچک با کلاس حفاظتی آزمایش (IP33) بالا ارائه می گردند. مقاومت های ترمز برای کار با مبدل های فرکانس یا موتورهای سروو مناسب هستند. مقاومت محفظه آلومینیومی در این سری از نظر مقاومت در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر لرزش و ایمنی از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردارند.

محدوده انتخاب شما برای توان مقاومت بسته به نیاز شما می تواند متفاوت باشد، بنابراین به منظور محاسبه توان مناسب برای درایو شما می توانید با تماس با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ از مشاوره رایگان کارشناسان فنی ما بهره‌مند گردید.

۰/۵ (۰ نظر)