سنسور پیلز

شرکت پیلز آلمان از تولید کنندگان برتر تجهیزات اتوماسینون صنعتی از جمله سنسور، رله های حفاظتی ، PLC ، سیستم های سرو و همچنین سیستم های موشن اشاره نمود. شرکت نیرونوین به عنوان یکی از پیشتاازان عرصه صنعت افتخار دارد که تجهیزاتی نظیر محصولات پیلز، یاسکاوا، امرن، بی اند آر ، کینس و برندهای برتر دنیا را با کیفیت اصلی خدمت مشتریان خود ارائه نماید. جهت دریافت مشاوره پیش از خرید می توانید با کارشناسان شرکت از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام متنی در واتس اپ ارتباط برقرار نمایید.

سنسور پیلز

در مواردی که اتوماسیون از سطح بالایی بر خوردار باشد لازم است که از تجهیزاتی با کیفیت بالا استفاده گردد. یکی از تجهیزات مهم در اتوماسیون استفاده از سنسورهای با کیفیت بالاست. از جمله برترین و بهترین برندهای سنسور، محصولات پیلز است. این سنسور ها شامل کلیدهای موقعیت و مجاورت ، کلیدهای ایمنی ، سیستم های دروازه ایمنی ، دستگاه های حفاظتی اپتوالکترونیکی و سیستم های دوربین ایمن می باشد.

انواع سنسورهای Pilz

۱- سنسور PSENrope پیلز

در خط های تولید و تمامی ناحیه های تولیدی که حفاظت از بسیار حائز اهمیت بوده و صنایع حساسی وجود دارد می توان از این سنسور مکانیکی حرکتی استفاده کرد ، استفاده از این سنسور به دلیل وجود کلید استپ روی آن حفاظت را در نوع خود به بیشترین حد ممکن می رساند .

۲- rotary encoders PSENenco

انکودر های کمپانی pilz بسیار دقیق بوده و دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشند ، این نوع انکودر ها دارای ۲ مکانیزم جداگانه در یک پک وجود دارد که یکی از آنان به صورت مغناطیسی بوده و دیگری نوری می باشد .

۳-PSENmlock

سنسور های گیت های ایمنی (The safety gate sensor) که برای محیط های بهم پیوسته استفاده میشود که کمپانی pilz مدعی است که استفاده از این سنسور دستگاه را به بیشتر حالت ایمنی می رساند .

۴-Optoelectronic sensors پیلز

: این طیف از سنسور ها شامل پرده های نوری (Light curtain) با کد PSENopt و همچنین اسکنر لیزری ایمنی (Safety laser scanner) با کد PSENscan می شود که ایمنی دستگاه ها را تا سطح بسیار بالایی ارتقا می دهد .
این سنسور ها برای بالابر ها ، اتاق های مخصوص ، دستگاه های پرس و …. استفاده می شود و کمپانی pilz با کیفیتی تضمینی به تولید آن می پردازد.

خرید سنسور پیلز

۵- Safe camera systems پیلز

کمپانی pilz با نوآوری در دوربین های ایمنی توانسته است تحولی در بخش های صنعتی بوجود آورد . این دوربین ها که با کد PSENvip از این شرکت به فروش می رسند.
این دوربین ها در سیستم های حفاظتی با نام Camera-based protection system کاربرد فراوانی داشته و نقش اصلی را ایفا می کنند .این دوربین ها برای نظارت بر مناطق دو بعدی و سه بعدی استفاده می شود ، بر خلاف سنسور های ساده این دوربین ها قادر به ضبط و تشخیص جزئیات تمام ناحیه ی در نظر گرفته شده می باشند. شرکت pilz معتقد است استفاده از این سری از تجهیزات می تواند حفاظت و ایمنی را به بالا ترین سطح خود برساند .

سنسور پیلز فروش

۶- Safe radar system پیلز

سنسور های کنترلی رادار که می توانند تشخیص را به بالاترین حد حساسیت و دقت خود برسانند که برای اولین بار در جهان توسط کمپانی pilz در زمینه ی حفاظت و ایمنی بر پایه ی سیستم رادار در عرصه ی تولید گام نهاده است . حساسیت و دقت این سنسور به حدی است که توانایی تشخیص ذرات خاک و قطرات باران را نیز دارد .

خرید سنسور پیلز

شرکت نیرونوین همواره یکی از عرضه کنندگان محصولات اتوماسیون صنعتی با کیفیت برتر جهانی بوده است . علاوه بر محصولات اصلی یاسکاوا، امرن،کینس و بی اند آر می توانید انواع محصولات شرکت پیلز Pilz آلمان از جمله رله حفاظتی پیلز را با کیفیت اصلی و مناسب ترین قیمت بازار از شرکت نیرونوین دریافت نمایید. جهت دریافت قیمت مشاوره و یا خرید این محصول می توانید با کارشناسان فنی شرکت نیرونوین از طریق واتس اپ و یا کلیک بر روی دکمه زیر در تماس باشید.

۵/۵ (۱ نظر)