شرکت نیرونوین با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی جز پیشتازان و برترین فعالان در این عرصه می باشد. یک بخش از زمینه فعالیت نیرونوین در زمینه تعمیرات اینورتر و سایر تجهیزات صنعتی می باشد. جهت تعمیر اینورتر هیوندای خود با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در ارتباط باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی پس از تعمیر

  • پشتیبانی رایگان

خرید اینورتر پله برقی

رایج ترین خطاهای اینورتر هیوندای

شرکت هیوندای کره جنوبی یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی است که محصولات این شرکت در کشور ما نیز طرفدارا خاص خود را دارد. از جلمه محصولات این شرکت می توانیم به اینورتر هیوندای اشاره که همچون سایر درایوها بعضا با خطاهایی که مواجه می شود که با تغییر یک سری پارامترها و یا ریست کردن درایو برطرف می شود اما همچنین خطاهایی وجود دارند که شما را مجبور به تعمیر اینورتر هیوندای می کند. در ادامه تمام این حالت ها را بررسی خواهیم نمود و کمک می کنیم تا حد ممکن خود  شما قادر به تعمیر درایو هیوندای خود باشید.

کد خطای E04

خطای E04 درایو هیوندای مربوط به حفاظت از اضافه جریان می باشد. جریان خروجی از اینورتر هیچوقت نباید بیشتر از جریان نامی آن باشد که مقدار آن حدودا ۲۰۰ درصد است. زمانیکه این جریان از جریان نامی فراتر برود خروجی درایو توسط یک مدار حفاظتی قفل می شود.

کد خطای E05

خطای E05 مربوط به محافظ اضافه بار است. چنانچه در روند تعمیر اینورتر هیوندای با این کد مواجه شدید لازم است بدانید جریان خروجی از اینورتر منجر به اضافه بار موتور شده و اینورتر جریان خروجی خود را قطع کرده است.

کد خطای E07

اگر بر روی درایو هیوندای خود با کد خطای E07 مواجه شدید بدین معناست که درایو شما دچار اضافه ولتاژ شده است که درایو به صورت خودکار خروجی را قطع می کند.

تعمیر درایو هیوندای

چنانچه اینورتر هیوندای شما با خطاهای دیگری مواجه شد و قادر به برطرف کردن آن نبودید می توانید جهت تعمیر درایو هیوندای خود با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در تماس باشید تا کارشناسان واحد تعمیرات شرکت مشکل درایو شما را برطرف کنند. شایان ذکر است که هر تجهیزی پس از تعمیر شدن در نیرونوین به مدت یکسال گارانتی شده و تحویل شما می گردد.

۰/۵ (۰ نظر)