تعمیر اینورتر هیوندای + لیست خطا

شرکت نیرونوین با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی جز پیشتازان و برترین فعالان در این عرصه می باشد. یک بخش از زمینه فعالیت نیرونوین در زمینه تعمیرات اینورتر و سایر تجهیزات صنعتی می باشد. جهت تعمیر اینورتر هیوندای خود با شماره 02536125 در ارتباط باشید.

  • قیمت مناسب

  • گارانتی پس از تعمیر

  • پشتیبانی رایگان

تعمیر اینورتر هیوندای | نیرونوین

رایج ترین خطاهای اینورتر هیوندای

شرکت هیوندای کره جنوبی یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی است که محصولات این شرکت در کشور ما نیز طرفدارا خاص خود را دارد. از جلمه محصولات این شرکت می توانیم به اینورتر هیوندای اشاره که همچون سایر درایوها بعضا با خطاهایی که مواجه می شود که با تغییر یک سری پارامترها و یا ریست کردن درایو برطرف می شود اما همچنین خطاهایی وجود دارند که شما را مجبور به تعمیر اینورتر هیوندای می کند. در ادامه تمام این حالت ها را بررسی خواهیم نمود و کمک می کنیم تا حد ممکن خود  شما قادر به تعمیر درایو هیوندای خود باشید.

کد خطای E04

خطای E04 درایو هیوندای مربوط به حفاظت از اضافه جریان می باشد. جریان خروجی از اینورتر هیچوقت نباید بیشتر از جریان نامی آن باشد که مقدار آن حدودا 200 درصد است. زمانیکه این جریان از جریان نامی فراتر برود خروجی درایو توسط یک مدار حفاظتی قفل می شود.

کد خطای E05

خطای E05 مربوط به محافظ اضافه بار است. چنانچه در روند تعمیر اینورتر هیوندای با این کد مواجه شدید لازم است بدانید جریان خروجی از اینورتر منجر به اضافه بار موتور شده و اینورتر جریان خروجی خود را قطع کرده است.

کد خطای E07

اگر بر روی درایو هیوندای خود با کد خطای E07 مواجه شدید بدین معناست که درایو شما دچار اضافه ولتاژ شده است که درایو به صورت خودکار خروجی را قطع می کند.

کد خطای E60 اینورتر هیوندای

خطای ارتباط بین اینورتر و اپراتور آن. اگر سیگنال Reset بیش از 4 ثانیه باقی بماند، رخ خواهد داد.

کد خطای E09 درایو هیوندای

هنگامی که ولتاژ ورودی به زیر سطح تشخیص ولتاژ پایین کاهش می یابد، مدار کنترل به طور معمول کار نمی کند. بنابراین وقتی ولتاژ ورودی کمتر از مشخصات باشد، خروجی اینورتر قطع می شود.

خطای E04 یا E34

خروجی اینورتر اتصال کوتاه دارد. این شرایط باعث ایجاد جریان بیش از حد برای اینورتر می شود، بنابراین خروجی اینورتر خاموش می شود.

خطای E13

خطای USP زمانی نشان داده می شود که برق با اینورتر در حالت RUN روشن شود. (هنگام انتخاب تابع USP فعال می شود).

خطای E08

خروجی اینورتر زمانی قطع می شود که EEPROM در اینورتر به دلیل نویز خارجی، افزایش بیش از حد دما یا عوامل دیگر خطا داشته باشد.

خطای E12

هنگامی که تجهیزات خارجی یا واحد دارای خطا باشد، اینورتر سیگنال مربوطه را دریافت کرده و خروجی را قطع می کند.

خطای E21

هنگامی که درجه حرارت در مدار اصلی به دلیل فن خنک کننده افزایش می یابد، خروجی اینورتر قطع می شود. (فقط برای نوع مدل با فن خنک کننده).

خطای E14

هنگامی که خطای زمین در شرایط کار شناسایی شد، خروجی قطع می شود.

خطای E17

دستگاه پاور IGBT از گرمای بیش از حد محافظت می شود. زمان کار اینورتر 1 دقیقه با بار 150 درصد است. زمان کار بسته به فرکانس حامل، بار، دمای محیط و درجه قدرت تغییر می کند.

خطای E20

تابعی که افت فاز را در منبع AC ورودی تشخیص می دهد. تشخیص با استفاده از نوسان در ولتاژ DC مدار اصلی انجام می شود. همچنین، در صورت تخریب در خازن اصلی، ممکن است در جایی که نیاز به تعویض تعمیر و نگهداری باشد، رخ دهد.

خطای E11

خطای CPU اصلی اینورتر. در صورت وقوع این سفر، برق اینورتر باید قطع شود و پس از تخلیه کامل، می توان آن را روشن کرد.

خطای E22

سیگنال ورودی ایمنی در حالت فعال است. پس از حذف سیگنال عملیات ایمنی، می توان اینورتر را ریست کرد.

خطای E06

وقتی BRD از نسبت مصرف مقاومت ترمز احیا کننده فراتر رود، مدار اضافه ولتاژ فعال می شود و خروجی اینورتر خاموش می شود.

تعمیر درایو هیوندای

چنانچه اینورتر هیوندای شما با خطاهای دیگری مواجه شد و قادر به برطرف کردن آن نبودید می توانید جهت تعمیر درایو هیوندای خود با شماره 02536125 در تماس باشید تا کارشناسان واحد تعمیرات شرکت مشکل درایو شما را برطرف کنند. شایان ذکر است که هر تجهیزی پس از تعمیر شدن در نیرونوین به مدت یکسال گارانتی شده و تحویل شما می گردد.

5/5 (1 نظر)
تمام حقوق برای شرکت نیرونوین «نمایندگی یاسکاوا» محفوظ است.