در این پست درباره مقاومت ترمز به طور کامل توضیحاتی را خدمت شما ارائه کردیم. یکی از انواع آنها مقاومت ترمز آلومینیومی است. این نوع از مقاومت ترمزها مخصوص شرایطی ست که محیط تاثیر زیادی روی عملکرد مقاومت ترمز دارد.

برای خرید و یا اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر جهت دریافت مشاوره رایگان در ارتباط باشید.

چرا مقاومت ترمز آلومینیومی؟

همانطور که اشاره شد موارد و شرایطی وجود دارند که می توانند روی عملکرد مقاومت ترمز تاثیر بگذارند. از این شرایط محیطی می توان به جو اسیدی، رطوبت هوا،گرد و غبار، پاشش آب و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

در محیط هایی که یکی از شرایط فوق حاکم است می بایست از مقاومت ترمز الومینیومی استفاده کرد.برای مثال کارخانجات ذوب آهن ، قالیشویی ها ، جرثقیل ها و شرکت های نفتی مثال خوبی هستند که در آنها لازم است حتما از مقاومت ترمز آلومینیومی استفاده گردد.

انواع مقاومت ترمز آلومینیومی

این محصولات در دونوع فن دار و بدون فن ارئه می شوند. در حالت کلی در کیفیت این دو محصول هیچ تفاوتی وجود ندارد. اما در شرایطی که اینورتر مجبور به توقف های بسیار شدید باشد و کار سنگین تری داشته باشد لازم است که از مقاومت ترمز فن دار استفاده گردد. علت استفاده از فن ، داغ شدن بیش از حد مقاومت ترمز است.

در شرایطی که اینورتر کارهای سبک تری دارد و فشار زیادی بر روی مقاومت ترمز وجود ندارد می توان از نوع بدون فن آن استفاده کرد.

ویژگی مقاومت ترمز آلومینیومی

با توجه به ضرورت بسیار بالای انتخاب صحیح مقاومت ترمز، ما این تضمین را به شما می دهیم که تمام مقاومت های تولیدی ما خطایی بسیار پایین و نزدیک به صفر دارند. این امر موجب سلامت بیشتر اینورتر می گردد.

برخی از ویژگی های مقاومت های آالومینیومی نیرونوین:

  • ضدپاشش آب
  • آی پی 65
  • مقاوم در برابر گرد و غبار
  • تلرانس اهم نزدیک به صفر
  • گارانتی یک ساله
  • خدمات پس از فروش 5 ساله

برای خرید و یا اطلاعات بیشتر با شماره 02536125 و داخلی 804 تماس حاصل فرمایید.